Get Adobe Flash player

FAQChcemy wydać książkę, a może także przygotować zeszyt edukacyjny i materiał multimedialny dla naszych klientów. Jakie kolejne kroki powinniśmy podjąć, by rozpocząć i dobrze poprowadzić współpracę?

Przede wszystkim warto się spotkać i porozmawiać. Im więcej informacji wymienimy w czasie rozmowy, im więcej dowiemy się o Państwa potrzebach i oczekiwaniach, tym lepiej będziemy mogli przygotować naszą ofertę i docelowe projekty. Najważniejsze, by doprecyzować cele podejmowanych działań i zdefiniować grupę docelową. Wtedy przygotujemy idee i koncepcje. Dopasujemy skalę działania do Państwa budżetu. Wspólnie podejmiemy decyzje odnośnie treści i formy przedsięwzięcia. Dołożymy starań, by nasza komunikacja była pełna i jednoznaczna, a efekt współpracy przewyższał Państwa oczekiwania. Tak pracujemy i to działa.

Czy książka jest dobrym prezentem biznesowym?

Najlepszym. Książka jest prezentem miłym i bezpiecznym. Jest dobrze odbierana przez każdego obdarowanego, bez względu na pochodzenie, wyznanie i płeć. Książka zawsze cieszy i nie ląduje w koszu, jak większość korporacyjnych prezentów. Jest długofalowym nośnikiem treści i marki. Dobra książka zainteresuje, przyciągnie uwagę na dłużej, pomoże zbudować dobre relacje pomiędzy darczyńcą a obdarowanym.

Zamierzamy przeprowadzić mocną, międzynarodową ofensywę promocyjną naszych produktów. Czy możemy zamówić materiały promujące Polskę? W różnej formie (album, kalendarze ścienne, biurkowe) i w różnych językach (arabski, japoński, holenderski)? Jaki będzie czas realizacji takiego zlecenia?

Prezentacja Polski to nasza specjalność. Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu ciekawych, atrakcyjnych materiałów o naszym kraju w różnych językach: jej tradycjach, kulturze, pięknie przyrody i zabytkach. Czas realizacji zależy od rodzaju zamówienia i jego skali. Dokładny harmonogram określimy wspólnie po ustaleniu szczegółów zlecenia.

Szukam nowych pomysłów na prezenty dla klientów mojej firmy. Czy macie w ofercie prezenty książkowe na święta Bożego Narodzenia i na Wielkanoc?

Tak, oczywiście. Mamy gotowe książeczki prezentowe na te i inne okazje. O potrawach wigilijnych, tradycjach świątecznych, kolędach, ale także o winie – doskonały dodatek do prezentowej butelki. Jeśli będą Państwo mieli specjalne oczekiwania co do treści lub formy, szybko przygotujemy książeczki spełniające zindywidualizowane oczekiwania. Na pewno ucieszą Państwa klientów.

Produkuję artykuły spożywcze i chcę dodawać do produktów wartościowy, przydatny i pomocny gadżet. Co możecie mi zaproponować?

Bardzo dobrą formą wzbogacenia i uatrakcyjnienia produktu jest dołączenie książeczki zawierającej materiały edukacyjne lub gry i zabawy dla najmłodszych. Po poznaniu Państwa potrzeb, ustaleniu grupy docelowej, zaproponujemy kilka formatów i form wydawniczych: zeszyt edukacyjnych, książeczkę z bajkami, zeszyt dydaktyczny, kolorowankę. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Potrzebuję kolorowanek i innych materiałów edukacyjnych dla dzieci i wychowawców. Zależy mi na ciekawym pomyśle, dużej wartości merytorycznej materiałów i dobrym wykonaniu. Możecie to przygotować?

Oczywiście. Kolorowanki to bardzo dobry nośnik treści edukacyjnych. Wspólnie ustalimy zakres tematyczny. Zaproponujemy scenariusz, znajdziemy ilustratorów. Gdy temat będzie tego wymagał, poprosimy metodyka o dodatkową ocenę materiału i ewentualnie scenariusze prowadzenia zajęć z dziećmi.

Prowadzimy działalność w branży nowych technologii. Zależy nam na promocji naszych usług w powiązaniu z edukacją. Chcemy zrezygnować z tradycyjnych form komunikacji (na papierze). Czy możemy zlecić wam opracowanie multimedialnej bazy wiedzy o naszym sektorze?

Tak. Przygotujemy wspólnie zakres tematyczny i ustalimy podstawową grupę lub grupy adresatów treści. Zaprojektujemy strukturę bazy wiedzy, stworzymy narzędzia interaktywne. Przygotujemy treść i wszystkie dodatkowe elementy, takie jak quizy, gry i zabawy. Jeśli będą Państwo mieli taką potrzebę, zajmiemy się też pozycjonowaniem strony z bazą wiedzy.

Czy możecie przygotować i wydrukować książkę w miesiąc?

Tak, ale… nie każdą i nie zawsze. Każda książka jest inna i czas pracy przy jej wydaniu zależy od wielu czynników. Trzeba znać odpowiedzi na wiele pytań, by odpowiedzialnie podjąć się takiego tempa prac. Jeśli treść jest gotowa, wymaga jedynie redakcji i korekty, ilustracje wybrane, a objętość i oczekiwany standard wykonania pozwala na ekspresową produkcję w drukarni – jest to możliwe. Gdy poznamy wszystkie fakty i materiały, przygotujemy realny, bezpieczny, choć ekspresowy harmonogram prac.

Potrzebuję materiałów promujących Polskę dla gości z zagranicy. Nie chcę typowych gadżetów, ale chcę pokazać Polskę piękną i ciekawą dla inwestorów lub turystów. Potrzebuję czegoś lekkiego, co będzie łatwe do zabrania samolotem. Co możecie mi zaproponować?

Książka, szczególnie piękny edytorsko album, rzeczywiście nie jest najwygodniejszym podarunkiem, gdy obdarowany podróżuje samolotem. Ale jest na to sposób – wydanie elektroniczne w postaci specjalnej prezentacji, wgranej na pendrive. Multimedialny pokaz prezentuje najpiękniejsze zdjęcia, a tekst czytany jest przez lektora w wybranym przez Klienta języku. Na pendrive’ie mogą się znaleźć także materiały promujące Państwa firmę lub inne aplikacje.
© BOOKMARK SA.